ikona Facebookikona Instagramikona Youtube

Hledáme: Operátor CNC frézování

Třeboň, plný pracovní úvazek

Operátor CNC frézování

Jsme česká rodinná firma a jako výrobní a obchodní společnost působíme na trhu již od roku 1991. Od této doby jsme se postupně stali jedním z největších výrobců školního nábytku v České republice. Zabýváme se výrobou komplexního nábytkového vybavení škol, ale i kanceláří, ubytovacích zařízení a kuchyní. Sídlo firmy se spolu s výrobními prostory o rozloze 8000 m2 nachází v jižních Čechách, ve městě Třeboň. V současné době zaměstnáváme téměř 100 pracovníků a řadíme se tím k významným místním zaměstnavatelům. Disponujeme širokou sítí obchodních zástupců po celé České republice a mezi naše partnery patří firmy z Rakouska, Německa, Itálie a Nizozemska. Dlouhotrvající růst firmy stavíme na inovacích s důrazem na kvalitu vyráběných produktů.

Náplň práce:

  • Dle technické dokumentace nastavuje program stroje
  • Ovládá a seřizuje NC stroj pro frézování
  • Dle výrobní dokumentace kompletuje zakázku
  • Dbá na kvalitu vyráběných produktů
  • Dodržuje technologické a výrobní postupy
  • Dodržuje čistotu na pracovišti
  • Používá svěřené ochranné pomůcky

Požadujeme:

  • Proaktivní přístup, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci
  • PC znalost, znalost jazyku programování NC strojů
  • Znalost technologických postupů
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí rodinné firmy
  • možnost profesního rozvoje
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké slevy
  • příspěvek na stravování
  • servisní služby pracovního oděvu
  • práci na projektech
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pozici na plný pracovní úvazek
  • termín nástupu: ihned/dohodou
  • místo výkonu práce: Třeboň

Odesláním reakce na naše nabídky zaměstnání poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

kancelář
kontakt

Chcete se k pracovním pozicím na něco zeptat?

BC. MICHAELA HOUDKOVÁ

ikona telefon

+420 777 497 990
volejte Po–Pá 8:00–16:00

ikona mail michaela.houdkova@santal.cz