DomůO nás

Jsme česká rodinná firma a jako výrobní a obchodní společnost působíme na trhu již od roku 1991. Od této doby jsme se postupně stali největším výrobcem školního nábytku v České republice. Sídlo firmy se spolu s moderními výrobními prostory nachází v jižních Čechách, ve městě Třeboň. V současné době zaměstnáváme více než 70 pracovníků a řadíme se tím k významným místním zaměstnavatelům.

Našimi výrobky vybaveny stovky škol v celé České republice. Rádi Vám poskytneme seznam referenčních realizací poblíž Vaší školy, můžete tak ohodnotit kvalitu našich výrobků v praxi. V současné době ovšem míří bezmála 70 % naší produkce za hranice ČR. S výrobky SANTAL se tak můžete setkat ve školách v Rakousku, Německu, Itálii a Nizozemsku tedy zemích, které patří k nejnáročnějším trhům v Evropě. 

Naše firma je rodinný podnik a tak máme osobní zájem na Vaší spokojenosti a věrnosti. Klademe důraz na kvalitní a odolné výrobky, které Vám budou sloužit dlouhou dobu a nebudou Vám přinášet žádné starosti. Kvalita je pro naši firmu vždy na prvním místě! Byli bychom velmi rádi, kdyby při Vašem rozhodování o nákupu vybavení pro Vaši školu, nebyla hlavním kritériem cena ale zejména kvalita. Vždyť i Vy si pro svou soukromou potřebu pravděpodobně nenakupujete jen to nejlevnější zboží, ale určitě si chcete sami dopřát jen to nejlepší a nejkvalitnější.

Budete-li mít zájem, mohou Vás navštívit naši obchodní zástupci, kteří jsou připraveni Vám poradit a pomoci při výběru konkrétních výrobků. Přijměte také pozvání na návštěvu naší firmy a my Vám předvedeme, jak ve zdravém městě Třeboni vyrábíme „zdravý nábytek“ pro zdraví Vašich dětí. Na Vašich dětech nám velmi záleží!